Přepnout na LED?

Prodej zářivkových svítidel končí

Pokud používáte zářivkové osvětlení v prostředí s nebezpečím výbuchu, připravte se a jednejte co nejdříve. V rámci EU končí prodej trubicových zářivek. Zářivkové trubice by měly být staženy z prodeje už od 1. 9. 2023. Tyto změny ale povolují prodej zásob, které byly uvedeny na trh před uvedeným datem. Je třeba na to myslet při plánování obchodních aktivit. Pokud uvažujete o výměně za LED osvětlení, zvyšte pozornost. Zářivková trubice se ve svítidlech do výbušného prostředí nesmí vyměnit za LED trubici, protože takováto výměna by nesplnila podmínky uvedené v certifikaci svítidla. Myslete na to při údržbě vašeho osvětlení.

Zdroj: stock.adobe.com

Přejděte na osvětlené LED od našich partnerů Eaton a CZ-EX, kteří nabízejí vysoce výkonné alternativy

LED řešení jsou dobře známá pro jejich lepší kvalitu světla, dlouhou životnost a nízkou spotřebu energie. Spotřebu a osvětlení v průmyslových aplikacích často ohrožují extrémní teploty, koroze, voda, nečistoty a potenciálně výbušné plyny nebo prach. Každý z těchto faktorů může vážně ovlivnit životnost a výkon LED svítidel. Proto je nevyhnutelné spolupracovat s certifikovaným výrobcem, který dosahuje osvědčených výsledků v použití LED svítidel v nebezpečných oblastech, ale i v designu osvětlení. Náš tým nabízí návrh rozložení osvětlení, celkovou analýzu a taktéž projekční podporu. Od jednoduchého rozložení až po komplexní výkresy v průmyslové oblasti s nebezpečím výbuchu.

Řešení Ex LED osvětlení

Ať už chcete nahradit existující zářivkové osvětlení dodatečným LED modulem, nebo nainstalovat úplně nové LED řešení systému osvětlení, umíme vám poskytnout různá řešení ze série Crouse-Hinds a CZ-EX pro použití v nebezpečných oblastech.
Jste připraveni přejít na LED? Kontaktujte nás ještě dnes. Úspěch zákazníka je naší nejvyšší prioritou.

Zdroje:
(1) rozhovor s manažerem divize EXTEC GROUP

Přepnout na LED?

Prohlédnout další obsah:

EXTEC team
Jana Lorencová

Svítíme déle než ostatní

Chceme se pochlubit tím, že umíme vyřešit požadavek zákazníka na netypické LED osvětlovací zařízení. Tento typ zařízení se nedodává běžně každý den. Na přelomu roku

Přečíst si článek »
EXTEC team
Jana Lorencová

Máme nový web!

Po dlouhé době se nám konečně podařilo spustit nový web. Kromě nového designu jsme pro vás připravili přehledněji rozdělený obsah, který vám lépe přiblíží nabídku

Přečíst si článek »