Dodávky Ex elektrických zařízení

Potřebujete spolehlivého partnera pro dodávky nevýbušných a průmyslových elektrických zařízení?

Rádi vám poradíme v níže uvedených kategoriích. Níže naleznete i možnost nechat si poslat linky na katalogy.

V kterých z těchto kategorií potřebujete poradit?
- Nevýbušné elektrické zařízení
- Systémy nouzového osvětlení
- Elektrické ohřevné systémy
- Manometry a teploměry
- Systémy detekce plynů
- Uzemňovací systémy
- Instrumentace
- Procesní automatizace
- Ex mobilní systémy osvětlení

Máte zájem prohlédnout si jednotlivé produkty podrobněji?

Připravili jsme pro vás užitečný seznam katalogů jednotlivých výrobců. Můžete si tak projít detaily a parametry produktů a následně nás kontaktovat.

Nevýbušná elektrická zařízení

00175a_I_4c
12300170101_4c_B03
GHG4148200R0001_B_03_4c

Nevýbušná elektrická zařízení

CZ0878-221B (1)
CZ1865-LED0026W (2)
SS panel

Systémy nouzového osvětlení

OBR-1
OBR-2
OBR-3

Ex svítidla

EXP 03 MLED220
EXP 17MLED
EXP 39

Ex LED svítidla

dialight-dodavky01
dialight-dodavky03
dialight-dodavky05

Systémy detekce plynů

AG310
AGH6100
AGS1000

Systémy detekce plynů

Kerstig2
UCE40MPA
URxxxxE

Ex signalizační zařízení

medc-db3b-xb15-long-flare-fr-web
medc-db3bm-long-flare-steel-bracket-fr-web
medc-xb15-fc-direct-mount-web

Ex signalizační zařízení

fhf-dslb20-fr-web
fhf-expertlineled-fr-web
fhf-resisttel-ip2-weatherproof-black-fr-web

Uzemňovací systémy

Earth-Rite FIBC Bag - Green - Copyright
er-mpii-app
er-rtr-app

Elektrické topné systémy

Block Type Heater
Flow Heater
Immersion Heater

Elektrické topné systémy

0201 (3)Duplex_Heater
Doppelstock_Erhitzer_2
Heating_Station 3 (Unit)

Manometry, teploměry a stavoznaky

download-1
download-2
WIKA-dodavky05

Ex mobilní systémy osvětlení

Slam-action-manhole1-HiRes
SLAM-Hornet-EXIT-1LED-oiltank10-HiRes
STAR_action1-LoRes

Ex Kabelové vývodky

capri-ade-4f-cable-gland
images-1
images-3

Co je pro naše klienty
důležité?

Hodnoty, podle kterých se v byznysu řídíme jako lidé. Naši klienti a partneři ve skutečnosti oceňují to, čím jsme a jak se chováme.

Jak to vidí naši klienti?

Neberte naše slova jako samozřejmost. Podívejte se, co o nás říkají naši zákazníci.

Děkujeme za skvělou spolupráci v oblasti MaR a ELEKTRO na několika společných projektech. Všechny byly realizovány společností EXTEC v potřebné kvalitě a v očekávaných termínech. Osobní přístup a nasazení pracovníků pomohlo k hladkému průběhu zakázky jak v rámci montážních prací, tak v závěru při zkouškách a předání díla konečnému zákazníkovi. Proto společnost EXTEC doporučujeme jako spolehlivého dodavatele komplexních služeb v oblasti MaR a ELEKTRO pro průmysl.
Marcela Zemanová
Manager Supply Chain
Chart Ferox, a.s.
Na společnosti EXTEC si nejvíce cením vysoké kvality nabídek, promptnosti a vstřícnosti v rámci rychlosti zpracování nabídek a také ochoty pomoci a poradit. Mají kvalitní technické zázemí, kde umí odborně vyřešit návrhy a technická řešení v nestandardních oblastech vzhledem k povaze jejich nabízeného materiálu.
Marián Horváth
Vedoucí oddělení průmyslových zákazníků
HAGARD: HAL, spol. s r.o.
Spolupráce se společností EXTEC je na vysoké úrovni. Oceňujeme maximální vstřícnost a promptní řešení projektů. Můžeme se spolehnout na fundované odpovědi. Samozřejmostí je cit pro detail, flexibilita a ochota pomoci při společných projektech. Je jen pár hráčů na trhu jakým je EXTEC. Jsme opravdu maximálně spokojeni.
Pavol Paulovčák
Electrical engineer
Industry & Project Engineering s.r.o.
Ze strany EXTECu oceňuji jejich férovost a ochotu spolupracovat na společných projektech, kde jsme zákazníkům ukázali naši profesionalitu a vysokou kvalitu produktů a služeb. Díky vhodnému technickému řešení jsme dokázali ušetřit značnou část provozních nákladů. Jsme spokojeni s profesionálním a promptním přístupem zaměstnanců. Vždy jsme se mohli spolehnout na jejich odborné rady a profesionální přístup v oblasti energetiky. Na společnosti EXTEC si ceníme komplexnosti řešení od návrhu projektu až po samotnou realizaci. Po dosavadních zkušenostech a vzájemné důvěře budu rád, pokud naše spolupráce bude pokračovat i nadále.
Tomáš Poráč
Obchodní ředitel
LED-SOLAR, s.r.o.
Když se zamyslím nad spoluprací se společností EXTEC, celkově oceňuji lidský přístup a flexibilitu pracovníků. Odbornost je také na velmi dobré úrovni a dá se na ně spolehnout od návrhu projektu až po samotnou realizaci. Společnost EXTEC je spolehlivým partnerem a v budoucnu bychom chtěli spolupracovat i nadále.
Peter Pikla
Projektový manažer
Mondi SCP, a.s.
Spolupráce se společností EXTEC byla velmi dobrá. Jejich přístup byl profesionální a vysoce kompetentní. Flexibilita společnosti je na vysoké úrovni a hodnotím ji pozitivně. Společnost EXTEC je spolehlivým partnerem a rozhodně bych ji doporučil ke spolupráci. V naší společnosti s ní budeme rádi spolupracovat i na dalších projektech.
Tomáš Molitoris
Vedoucí SH
BGV, s.r.o.
S nástupem LED technologií do náročných podmínek chemického průmyslu jsme vybírali vhodného dodavatele pro realizaci projektů Ex LED osvětlení a aplikaci inteligentních systémů nouzového osvětlení, které budou splňovat požadavky našich vysokých bezpečnostních standardů i platné legislativy. Ve společnosti Extec jsme získali partnera, který dokáže světelné projekty realizovat od návrhu a projektu až po montáž a uvedení do provozu. Extec je navíc i přímým zástupcem předních světových výrobců zmíněných technologií nejen pro prodej, ale také pro implementaci a servis.
Jan Lisa
Vedoucí údržby a investic
PREOL, a.s.
Pro naše projekty potřebujete spolehlivé a stabilní partnery, kteří se orientují v náročných průmyslových aplikacích, jsou vybaveni příslušnými oprávněními a certifikáty a přitom dokáží být dostatečně flexibilní. Společnost EXTEC má své entity v Čechách i na Slovensku a stabilní zázemí často přímo v areálech našich klientů. Důležitá je pro nás i obojstranná obchodní reciprocita, kdy mezi společnostmi YOKOGAWA a EXTEC dochází ke spolupráci dodavatel vs. odběratel oběma směry u různých projektů.
Jaroslav Sucháň
Country Manager
Yokogawa CZ/SK
Pro spolupráci se vždy snažíme vybírat ty nejlepší ve svém oboru. Proto dlouhodobě spolupracujeme se společností EXTEC GROUP s.r.o. zejména tam, kde naši klienti v oborech farmace, petrochemie či energetiky bazírují na kvalitě bez kompromisu, dodržování termínů a nejpřísnějších bezpečnostních předpisů.
Petr Horák
Prokurista
Emerson Process Management, s.r.o.

S jakými klienty spolupracujeme?

Loga nejsou všechno, tady je pár z nich. Důležité je vědět, že spolupracujete s odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti z Vaší oblasti průmyslu.

Zajímáte se o novinky z elektro světa?

Připravujeme vybrané zajímavosti ohledně elektrotechniky, výbušného prostředí a toho čím dennodenně žijeme. Maximálně 1-2x do měsíce. Odhlásit se můžete kdykoli jedním klikem přes link v každém emailu.