Extec je na Slovensku výhradním zástupcem pro přenosné detektory Honeywell

Máte provoz, kde je nutné chránit své pracovníky před nebezpečím výbuchu nebo toxickými plyny? Máme pro vás dobrou zprávu!

Naše společnost EXTEC se ve spolupráci s GES CZ s.r.o. stala od 1.6.2023 výhradním distributorem přenosných detektorů od světoznámého výrobce značky BW Technologies by Honeywell pro Slovenskou republiku. Společnost EXTEC s.r.o. nabízí zákazníkům profesionální záruční i pozáruční servis, pravidelné kalibrace a technické poradenství.

Bezpečnost a ochrana zdraví při práci na 1. místě

Ochrana zdraví a bezpečnost při práci je důležitá, proto naše nabídka zahrnuje osvědčené a oblíbené detektory řady Honeywell BW™ MicroClip v provedení XL a X3 s možností až čtyř senzorů v jednom zařízení. Toto zařízení je jedním z prvních víceplynových detektorů s krytím IP68 s dvouletou zárukou, kde verze X3 díky novému kyslíkovému senzoru je záruka prodloužena na 3 roky, s životností baterie 18 hodin a malým kompaktním designem, díky čemuž je ideální pro práci v prostředí s nebezpečím výbuchu.

 

Nová řada Honeywell BW™ Flex4 má na výběr z více než 15 senzorů, které mohou detekovat až 4 plyny současně. Tento detektor je již vybaven modulem Bluetooth®, který umožňuje snadné nastavení a správu zařízení prostřednictvím aplikace. Díky zvukové a světelné indikaci zvýšených hodnot a zelenému světlu IntelliFlash™ pro ověření správné funkčnosti je jeho používání jednodušší. Dlouhá životnost baterie až dva měsíce s infračerveným senzorem a rychlou odezvou i při extrémních teplotách je ideální nejen pro pracovníky v různých oblastech průmyslu, jako je papírenství, ocelářství, petrochemie, farmacie a čištění odpadních vod, ale také v záchranných složkách.

 

 

Další řady detektorů, jako je bezúdržbový BW™ Clip a jednoplynový BW™ Solo přes pětiplynový BW™ ULTRA s LCD displejem a integrovaným sacím čerpadlem až šestiplynový BW™ RigRat se spolehlivou dlouhodobou detekcí široké škály plynů a dálkovým monitorováním, poskytují široké možnosti a přizpůsobení požadavkům zákazníka na detekci LEL a ppm hodnot. Náš tým může nabídnout řešení na míru a navrhnout správné zařízení ze širokého portfolia pro specifické požadavky a aplikace.

Blízkost a flexibilita naší společnosti poskytuje zákazníkovi poradenství, záruční i pozáruční servis a samozřejmostí jsou i kalibrace a odborné opravy. Vzhledem k různým možnostem a kombinacím detekovaných plynů nás neváhejte kontaktovat se svým požadavkem na obchod@extec.sk nebo přímo na našeho regionálního zástupce.

 

Kontakt na náš backoffice:
katarina.martakova@extec.sk
pavol.brazdik@extec.sk

Regionálny zástupcovia:
marek.muller@extec.sk – západné Slovensko
roman.hiriak@extec.sk – východné Slovensko

Extec je na Slovensku výhradním zástupcem pro přenosné detektory Honeywell

Prohlédnout další obsah:

EXTEC team
Jana Lorencová

Svítíme déle než ostatní

Chceme se pochlubit tím, že umíme vyřešit požadavek zákazníka na netypické LED osvětlovací zařízení. Tento typ zařízení se nedodává běžně každý den. Na přelomu roku

Přečíst si článek »
EXTEC team
Jana Lorencová

Máme nový web!

Po dlouhé době se nám konečně podařilo spustit nový web. Kromě nového designu jsme pro vás připravili přehledněji rozdělený obsah, který vám lépe přiblíží nabídku

Přečíst si článek »
Osvětlení
Jana Lorencová

Přepnout na LED?

Prodej zářivkových svítidel končí Pokud používáte zářivkové osvětlení v prostředí s nebezpečím výbuchu, připravte se a jednejte co nejdříve. V rámci EU končí prodej

Přečíst si článek »