Svítíme déle než ostatní

Chceme se pochlubit tím, že umíme vyřešit požadavek zákazníka na netypické LED osvětlovací zařízení. Tento typ zařízení se nedodává běžně každý den. Na přelomu roku jsme, pro jednoho z našich nejnáročnějších klientů, realizovali dodávku dvou průmyslových Hybridních osvětlovacích věží V20 HYBRID z Anglie.

Osvětlovací soupravy jsou vybaveny hybridním napájením, které se skládá z vysoce účinné lithiové baterie a záložního dieselového generátoru. Díky tomu tento model vydrží svítit až 300 h bez natankování, má výrazně sníženou spotřebu paliva i emise uhlíku. 

Soupravy poskytují celkový světelný výkon až 76 500, resp. 153 000 lumenů a disponují až 8 m vysokou teleskopickou věží. Osvětlovací věž je vysoce odolná vůči povětrnostním podmínkám.

Pokud se chcete dozvědět více, kontaktuje nás na emailu

info@extec.cz

Svítíme déle než ostatní

Prohlédnout další obsah:

EXTEC team
Jana Lorencová

Máme nový web!

Po dlouhé době se nám konečně podařilo spustit nový web. Kromě nového designu jsme pro vás připravili přehledněji rozdělený obsah, který vám lépe přiblíží nabídku

Přečíst si článek »
Osvětlení
Jana Lorencová

Přepnout na LED?

Prodej zářivkových svítidel končí Pokud používáte zářivkové osvětlení v prostředí s nebezpečím výbuchu, připravte se a jednejte co nejdříve. V rámci EU končí prodej

Přečíst si článek »