Kariéra

Možnosti uplatnění

Pokud se rozhodnete pracovat ve skupině EXTEC, stanete se součástí týmu mladé, dynamicky se rozvíjející skupiny společností, která navazuje na působení svých majitelů na českém a slovenském trhu již od roku 1995. Pokud už jste čerstvý absolvent odborného učiliště, žák střední průmyslové školy nebo student vysoké školy technického směru, anebo zkušený profesionál, budete mít příležitost účastnit se realizace investičních zakázek u významných společností zejména v oblasti petrochemie, rafinerie, biochemie nebo energetiky. U našich zaměstnanců klademe důraz nejen na dosažené vzdělání a odborné zkušenosti, ale také na osobní motivaci, týmovou práci a sdílení zkušeností ve skupině EXTEC.

Co je pro naše klienty
důležité?

Hodnoty, podle kterých se v byznysu řídíme jako lidé. Naši klienti a partneři ve skutečnosti oceňují to, čím jsme a jak se chováme.

Jak to vidí naši klienti?

Neberte naše slova jako samozřejmost. Podívejte se, co o nás říkají naši zákazníci.

Děkujeme za skvělou spolupráci v oblasti MaR a ELEKTRO na několika společných projektech. Všechny byly realizovány společností EXTEC v potřebné kvalitě a v očekávaných termínech. Osobní přístup a nasazení pracovníků pomohlo k hladkému průběhu zakázky jak v rámci montážních prací, tak v závěru při zkouškách a předání díla konečnému zákazníkovi. Proto společnost EXTEC doporučujeme jako spolehlivého dodavatele komplexních služeb v oblasti MaR a ELEKTRO pro průmysl.
Marcela Zemanová
Manager Supply Chain
Chart Ferox, a.s.
Na společnosti EXTEC si nejvíce cením vysoké kvality nabídek, promptnosti a vstřícnosti v rámci rychlosti zpracování nabídek a také ochoty pomoci a poradit. Mají kvalitní technické zázemí, kde umí odborně vyřešit návrhy a technická řešení v nestandardních oblastech vzhledem k povaze jejich nabízeného materiálu.
Marián Horváth
Vedoucí oddělení průmyslových zákazníků
HAGARD: HAL, spol. s r.o.
Spolupráce se společností EXTEC je na vysoké úrovni. Oceňujeme maximální vstřícnost a promptní řešení projektů. Můžeme se spolehnout na fundované odpovědi. Samozřejmostí je cit pro detail, flexibilita a ochota pomoci při společných projektech. Je jen pár hráčů na trhu jakým je EXTEC. Jsme opravdu maximálně spokojeni.
Pavol Paulovčák
Electrical engineer
Industry & Project Engineering s.r.o.
Ze strany EXTECu oceňuji jejich férovost a ochotu spolupracovat na společných projektech, kde jsme zákazníkům ukázali naši profesionalitu a vysokou kvalitu produktů a služeb. Díky vhodnému technickému řešení jsme dokázali ušetřit značnou část provozních nákladů. Jsme spokojeni s profesionálním a promptním přístupem zaměstnanců. Vždy jsme se mohli spolehnout na jejich odborné rady a profesionální přístup v oblasti energetiky. Na společnosti EXTEC si ceníme komplexnosti řešení od návrhu projektu až po samotnou realizaci. Po dosavadních zkušenostech a vzájemné důvěře budu rád, pokud naše spolupráce bude pokračovat i nadále.
Tomáš Poráč
Obchodní ředitel
LED-SOLAR, s.r.o.
Když se zamyslím nad spoluprací se společností EXTEC, celkově oceňuji lidský přístup a flexibilitu pracovníků. Odbornost je také na velmi dobré úrovni a dá se na ně spolehnout od návrhu projektu až po samotnou realizaci. Společnost EXTEC je spolehlivým partnerem a v budoucnu bychom chtěli spolupracovat i nadále.
Peter Pikla
Projektový manažer
Mondi SCP, a.s.
Spolupráce se společností EXTEC byla velmi dobrá. Jejich přístup byl profesionální a vysoce kompetentní. Flexibilita společnosti je na vysoké úrovni a hodnotím ji pozitivně. Společnost EXTEC je spolehlivým partnerem a rozhodně bych ji doporučil ke spolupráci. V naší společnosti s ní budeme rádi spolupracovat i na dalších projektech.
Tomáš Molitoris
Vedoucí SH
BGV, s.r.o.
S nástupem LED technologií do náročných podmínek chemického průmyslu jsme vybírali vhodného dodavatele pro realizaci projektů Ex LED osvětlení a aplikaci inteligentních systémů nouzového osvětlení, které budou splňovat požadavky našich vysokých bezpečnostních standardů i platné legislativy. Ve společnosti Extec jsme získali partnera, který dokáže světelné projekty realizovat od návrhu a projektu až po montáž a uvedení do provozu. Extec je navíc i přímým zástupcem předních světových výrobců zmíněných technologií nejen pro prodej, ale také pro implementaci a servis.
Jan Lisa
Vedoucí údržby a investic
PREOL, a.s.
Pro naše projekty potřebujete spolehlivé a stabilní partnery, kteří se orientují v náročných průmyslových aplikacích, jsou vybaveni příslušnými oprávněními a certifikáty a přitom dokáží být dostatečně flexibilní. Společnost EXTEC má své entity v Čechách i na Slovensku a stabilní zázemí často přímo v areálech našich klientů. Důležitá je pro nás i obojstranná obchodní reciprocita, kdy mezi společnostmi YOKOGAWA a EXTEC dochází ke spolupráci dodavatel vs. odběratel oběma směry u různých projektů.
Jaroslav Sucháň
Country Manager
Yokogawa CZ/SK
Pro spolupráci se vždy snažíme vybírat ty nejlepší ve svém oboru. Proto dlouhodobě spolupracujeme se společností EXTEC GROUP s.r.o. zejména tam, kde naši klienti v oborech farmace, petrochemie či energetiky bazírují na kvalitě bez kompromisu, dodržování termínů a nejpřísnějších bezpečnostních předpisů.
Petr Horák
Prokurista
Emerson Process Management, s.r.o.

S jakými klienty spolupracujeme?

Loga nejsou všechno, tady je pár z nich. Důležité je vědět, že spolupracujete s odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti z Vaší oblasti průmyslu.

Zajímáte se o novinky z elektro světa?

Připravujeme vybrané zajímavosti ohledně elektrotechniky, výbušného prostředí a toho čím dennodenně žijeme. Maximálně 1-2x do měsíce. Odhlásit se můžete kdykoli jedním klikem přes link v každém emailu.